Logowanie system obsługi zamówień On-Line

Skup pustych tonerów

Firma J-P wychodząc na przeciw potrzebom Klientów rozwiązuje problem utylizacji pustych tonerów, organizujemy odbiór wypełniamy wszystkie obowiązki dotyczące posiadacza odpadów.

Oferujemy również możliwość odsprzedaży nam zużytych wkładów do drukarek, wszystkie rodzaje tonerów,które możemy od Państwa odkupić znajdziecie w naszym cenniku na www lub do pobrania w formacie PDF.

Cennik skupu pustych tonerów PDF                        
Cennik tonerów i tuszy PDF                  

1. Posiadamy stosowne zezwolenie na obsługę firm i instytucji w zakresie odbioru odpadów.
2. Za odebrane puste tonery płacimy gotówką lub przelewem wg cennika.
3. Sprzedając nam odpady możecie Państwo wystawić fakturę VAT

Warunki skupu

 • Skupujemy  tylko oryginalne tonery i bębny , nigdy wcześniej nie regenerowane.
 • Kartridże do skupu muszą być w dobrym stanie technicznym, tj. nie nosić śladów uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, wgnieceń, wywierconych otworów itp.)
 • Za tonery i bębny nie uwzględnione w naszym cenniku skupu doliczamy opłatę za utylizację 5 zł/kg.

Odbiory:

 • Tonery i bębny przyjmujemy w punkcie skupu w Warszawie Szyszkowa 35/37 WDC Budynek A, Brama 20
 • Na terenie kraju zużyte materiały odbieramy bezpłatnie własnym transportem lub za pośrednictwem  firmy kurierskiej jeśli wartość skupu w jedenj paczce przekracza 50 zł
 • Przed wysłaniem tonerów na nasz adres prosimy skontaktować się z pracownikiem naszej firmy tel. 22 716 10 10 wew.511  lub drogą elektroniczną na adres: skuptonerow@jet-printer.pl lub poprzez Formularzformularz skupu w celu ustalenia cen skupu i ilości tonerów.
 • Prosimy nie wysyłać tonerów zamiennych, regenerowanych lub spoza cennika bez wcześniejszego uzgodnienia.
 • Paczki prosimy kierować na adres:

  J-P Sp. z o.o.
  Szyszkowa 35/37 WDC Budynek A, Brama 20
  02-285 Warszawa

Rozliczenie:

 • W przypadku firm i instytucji po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu stanu technicznego otrzymanych tonerów, przesyłamy zestawienie, na podstawie którego odsprzedający wystawia fakturę lub notę obciążeniową  Zapłata następuje w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez nas wyżej wymienionych dokumentów.
 • W przypadku osoby fizycznej, sprawdzeniu stanu technicznego otrzymanych tonerów, zapłata następuje w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez nas i sprawdzenia stanu przesyłki. Zapłata za zakupione tonery dokonana jest w sposób dogodny dla klienta, zaproponowany na Formularzformularzu skupu.

Kontakt:
tel.: 22 716 10 10 wew.511
e-mail : skuptonerow@jet-printer.pl